Заява стосовно надання згоди з метою вклеювання фотокартки у паспорт

08.04.2016

Заява

 Я _____________________________________________, стосовно надання мною згоди на обробку персональних даних з метою вклеювання моєї фотокартки у паспорт  громадянина України, керуючись:

Міжнародною Конвенцією про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, ратифікованою  ВРУ 06.07.2010,

ст.32 Конституції України: «не допускається збір, зберігання, використання та розповсюдження конфіденційної інформації про особистість без її згоди, крім випадків, визначених законом лише в інтересах національної безпеки, економічних благ та прав людини»

ст.11 Закону України «Про інформацію»:  «забороняється збирання відомостей про особистість без її попередньої згоди, завиключенням випадків, передбачених законом»

абз.5 п. 2 ст 8 Закону України № 2297-\/І від 01.06.2010 р. «Про захист персональних даних»: «особа має право «пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом»

п.6 ст.6 Закону України №2297-\/І від 01.06.2010 р. «Про захист персональних даних»: «Не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, ілише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини»

а також роз’ясненням Міністерства юстиції України «Деякі питання практичного застосування Закону України «Про захист персональних даних»,

ЗАЯВЛЯЮ, що не надаю своєї згоди на обробку персональних. Для вклеювання моєї фотокартки у мій паспорт громадянина України, тобто виконання Ваших повноважень в рамках закону, така згода не потрібна. Обов’язковість моєї згоди законодавством не передбачена.

Для цілей вклеювання моєї фотокартки у мій паспорт  мною надані усі необхідні персональні дані у вигляді відповідної заяви на вклеювання фотокартки, разом із паспортом громадянина України та двома фотокартками.

Пункт  3.2. розділу 3, п.1.3. розділу 1 Порядку о оформлення і видачі паспорта громадянина України  № 320 від 13.04.2012,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 липня 2012 р. за № 1089/21401 не передбачає і не може містити в переліку необхідних документів згоди на обробку персональних даних з огляду на принцип добровільності такої згоди, особливо підкреслений ущорічній Доповіді 2014 р. Уповноваженого з прав людини  В.Лутковської.
На офіційному сайті ДМС вказано, що підставами для ненадання послуги з вклеювання фотокартки є відсутність фотокарток чи недосягнення відповідного віку. Термін виконання послуги – 5 днів.

«___  » березня 2016 р.  я  заповнив необхідну анкету, надав паспорт та дві фотографії.

Прошу Вас виконати свої функціональні обов’язки та вклеїти фотокартку у мій паспорт, керуючись відповідним порядком та чинним законодавством.

Прошу Вас письмово відповісти по суті на наступні питання:

 Прошу Вас у випадку посилання в тексті відповіді на законодавчі акти обов’язково вказувати конкретно статі, абзаци, пункти та підпункти відповідного нормативного акту.

 Дана заява є зверненням  у розумінні Закону України «Про звернення громадян» № 393/96-ВР  від 2 жовтня 1996 р.

Зважаючи на терміновість ситуації, прошу відповісти протягом 10 днів — в термін, визначений ст. 20 Закону України «Про звернення громадян»  — на вищевказану адресу.

З повагою,

Дата _________                                                               _______________

Підпис, ПІБ

В рубриках: Контроль личности

8 комментариев на статью «Заява стосовно надання згоди з метою вклеювання фотокартки у паспорт»

ted888 пишет:
16.06.2016 в 18:35

Старцы предупредившие об необходимости покидать города были правы,это просто жизненно необходимо для души в эти времена.Власти умудряются лукавить-если Вы пользуетесь этой услугой ,значит согласны и даёте соглассие на сбор и обработку своих данных передачу 3тим лицам.К сожалению многие позволяют своим детям принимать пластиковые паспорта.Другие ходят чего то в церковь ( чуть ли не живут там),а говорят как же мы без пенсий ,без пособий.Столько людей погибло за свободу в разные времена,а теперь сами в клетку просятся.

Ответить

ted888 пишет:
16.06.2016 в 18:39

Может кто знает?Как открыть счёт в банке и не давать согласие на обработку «себя»,они без этого не хотят открывать счёт.

Ответить

ted888 пишет:
16.06.2016 в 18:40

В этом 2016 году тождество не открывают.Или нотариусы лукавят?

Ответить

ted888 пишет:
16.06.2016 в 18:43

Возможно они дадут какой-то альтернативный документ,но как уберечься от фотографирования и нанесения при этом печати.Необходимо требовать вклеивать обычную фотографию в бумажный паспорт и никак иначе.

Ответить

ted888 пишет:
16.06.2016 в 18:46

Они так немного подумают и не будут брать согласие на вклеивание фотографии,а введут поправку,если вы делаете себе паспорт значит вы согласны на обработку своих данных.

Ответить

den250 kril5 пишет:
14.07.2016 в 11:05

нам нужно собираться и спасаться пока не поздно, все мирское бросать и строить поселения в лесу , есть выбор или крест или хлеб . Спаси Вас Господи

Ответить

Максим ответил: ()

А поселение в лесу — это разве не мирское? Не забота о теле? Хлебушек там планируете выращивать небось? Может все-таки надо не роптать и нести свой крест, и защищать свое Отечество от различного рода опасностей?

Ответить

Алёна пишет:
05.08.2016 в 23:40

Ted888 Вам удалось что-то узнать по поводу банка? скоро на работу выйду, там з\плату на карту выплачивают. я хочу как-то обойтись без карты, т.к не даю согласие на обр-ку, и как мне ответили в банке- откажут открыть карту. вот как правильно поступить?

Ответить

 

Оставьте комментарий