Відповідь від управління освіти та науки щодо умов впровадження програми «Картка Юніора»

30.03.2016

Дніпропетровська міська рада

управління освіти та науки

Голові громадської організації «Православний батьківський комітет»

На Ваше звернення від 17.03.201 вх.  № 201, яке надійшло до управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради щодо порушень вимог закону України «Про захист персональних даних» у Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 88» Дніпропетровської міської ради, управління освіти та науки  Дніпропетровської міської ради повідомляє таке.

За результатами розгляду звернення  встановлено, що факти, викладені у зверненні, підтверджено частково.

Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 17.06.2013 № 776 «Про розширення бази для проведення дослідно-еспериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів» з метою ознайомлення школярів із загальними закономірностями економічної та правової  організації суспільства  з 01 вересня 2013 року у  Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 88» Дніпропетровської міської ради  впроваджено курс в 5-9 класах   «Основи споживчих знань», в 10 класах «Фінансова грамотність».

При вивченні теми «Інформація як чинник споживчого вибору» учням 7 класів з дотриманням ст. ст. 17.20 (Реклама і діти) Закону України «Про рекламу» доведено таке: про способи доведення інформації до відома споживачів, застосування реклами як джерела інформації. Під час вивчення теми «Гроші і споживач» учнів було ознайомлено  з принципом дії електронних карток. В межах цієї теми організовано екскурсію  до місцевого відділення банку.

Заходи до Всесвітнього дня заощаджень  (30.10.2015), Всесвітнього дня прав споживача (15.03.2016), Всесвітнього тижня грошей (22.03.2016) в навчальному  закладі  проведено  за підтримки  та  згоди   батьківської громадськості. 21 січня 2016 року працівниками Приватбанку з батьківськими активами класів проведено практичний лекторій, на якому батьки мали можливість отримати інформацію щодо викладання курсів споживчих знань для учнів у навчальному закладі   та  умов  впровадження програми «Картка Юніора — картка для харчування».

Під час підготовки документів  для оформлення пластикових карт  «Юніор» виявлено порушення ст. ст. 5, 6 Закону України «Про захист персональних даних» (із змінами).

За результатами розгляду звернення гр. Шутової С.Є. від 16.02.2016 № ШУ-484512, яке надійшло на урядову гарячу лінію, за виявлене порушення ст. ст. 5, 6 Закону України «Про захист персональних даних» директору Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 88» Дніпропетровської міської ради  Журовій Т. А. наказом управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради від 24.02.2016 № 37-0/1-кт оголошено догану.

Рекомендовано відділу освіти Новокодацької (Ленінської) районної у місті Дніпропетровську ради, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться навчальний заклад, з метою недопущення подібних фактів провести нараду керівників навчальних закладів.

В. о. начальника управління

освіти та науки міської ради                                                       Л. М. Чернишова

 

 

Оставьте комментарий