Приглашаем родителей на собрание родительской общественности в г. Днепропетровске

27.11.2013

Приглашаем родительскую общественность и представителей заинтересованных общественных организаций на собрание, посвященное вопросам актуальным на сегодняшний день для родителей Днепропетровска: противодействие реформе ювенальной юстиции, сбор данных о детях и семьях, введение электронных документов в школах, организация досуга детей и другие вопросы.
Собрание состоится 28.11.2013г. (четверг) в 17-00 в здании Днепропетровской центральной городской библиотеки по адресу – г.Днепропетровск, ул.Ленина, д.23, 3 этаж

В рубриках: Новости

Один отзыв на статью «Приглашаем родителей на собрание родительской общественности в г. Днепропетровске»

Олег пишет:
27.11.2013 в 11:40

В звязку з тим, що відбувається великий тиск на Президента та Премєр-Міністра через зупинення Асоціації з ЄС і єврокомісари проголосили, що будуть чекати Януковича на Саміті (28-29.11) просимо терміново надсилати листи з підтримкою проти Асоціації:
1) Один — Януковичу, другий — Азарову. Листи — додаються.
2) По можливості напишіть ще те саме на емайлові адреси (Азарову на — lubchenko@kmu.gov.ua, nagoriansky@kmu.gov.ua, Януковичу — на stefa@apu.gov.ua, pr_chepak@apu.gov.ua) — У Темі емайлу — Подяка за зупинення Асоціації з ЄС.
3) Листи пошліть щонайшвидше (вівторок-середа).

4) Написання листів — безсрокове/
Приклад листа:

нукович В.Ф.
Президент України.
вул. Банкова, 11.
01220, м. Київ
Шановний Вікторе Федоровичу,

Щиро дякую Вам за рішучі і правильні дії щодо призупинення Асоціації України з Євросоюзом, Адже у випадку підписання Асоціації йшлося про втрату суверенітету, економічний колапс та геноцид моральних і сімейних цінностей в Україні. Ні в якому випадку не піддавайтеся тиску з боку проплачених та вишколених новітніми методами маніпуляції «євроінтеграторів» та єврокомісарів. Адже переважна більшість українців є виразно проти Асоціації з Євросоюзом, що показали президентські і парламентські вибори, на яких перемогу отримали кандидати, які декларували зближення України з Росією та країнами Митного Союзу.
Також прошу Вас бути послідовним і вже не їздити на Саміт Східного партнерства, що відбудеться 28-29 листопада 2013 року у Вільнюсі.
Натомість підтримую прагнення України до вступу в Митний союз.
За Бога і за Україну!

З повагою,

Ответить

 

Оставьте комментарий