У КИЄВІ СПАЛИЛИ «ВЕСЕЛКОВИЙ» ЛГБТ-ПРАПОР

02.11.2013

dsc_0918a-300x1981“Зупиніть гей-культуру зараз! Україні не потрібне гомо-кіно! Почистимо київську землю від сміття!”, — під такими гаслами Всеукраїнська громадська організація “Батьківський комітет України” провела 27 жовтня культурну акцію протесту біля кінотатру “Жовтень”.

27 жовтня – оcтанній день проведення в Україні Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, в рамках якого у кінотеатрі “Жовтень” відбувалася программа показів ЛГБТ-фільмів “Сонячний зайчик”.

Активісти батьківського руху України висловлювали протест проти насадження в Україні ЛГБТ-культури. Співголова ВГО “Батьківський комітет України” Олександр Скворцов сказав: “У рамках кінофестивалю понад тиждень щодня демонструвалися фільми гей-тематики. Ми протестуємо проти того, щоб гомосексуалізм став нормою в Україні”.

Олександр Скворцов вказав на небезпеку унормування ЛГБТ-поведінки після впровадження норм, передбачених Угодою про Асоціацію з ЄС. Зокрема, шлях до узаконення гомосексуалізму відкриває глава 21 Угоди про асоціацію, додаток XXXIX, які посилаються на директиву ЄС 2000/78.

Під час культурної акції протесту активісти ВГО “Батьківський комітет України” підпалили прапори ЛГБТ-руху, символічно пошматували афіши програми ЛГБТ кіно, після чого підмели і помили землю.

“Ми повинні змити позор зі святої київської землі. Гомосексуальній пропаганді не місце у місті, який називають Другим Ієрусалимом”, — наголосив громадський діяч.

Також Олександр Скворцов обурився, що офіційним партнером фестивалю “Молодість” є Державне агентство з питань кіно. “Держава не робить нічого, щоб зупинити пропаганду гомосексуалізму. Чи знало Держагентство про програму “Сонячний зайчик”? Скільки коштів із державного бюджету було витрачено фактично на гейпропаганду?”, — налогосив активіст.

Не допустимо гомо-диктатури в Україні!

2 комментария на статью «У КИЄВІ СПАЛИЛИ «ВЕСЕЛКОВИЙ» ЛГБТ-ПРАПОР»

Елена пишет:
11.11.2013 в 10:47

Молодцы! Благодарим за неравнодушие к общим проблемам! Побольше бы таких активистов!

Ответить

Елена пишет:
11.11.2013 в 10:47

Молодцы! Благодарим за неравнодушие к общим проблемам! Побольше бы таких активистов!

Ответить

 

Оставьте комментарий