Депутаты Евросоюза настаивают на пропаганде гомосексуализма украинским детям

17.03.2013

Депутаты ПАСЕ призвали депутатов Верховной Рады Украины отклонить во втором чтении законопроект, предусматривающий запрет пропаганды гомосексуализма. Об этом говорится в декларации депутатов ПАСЕ, зарегистрированной 7 февраля.

Соответствующий документ подписали представители 21 страны, в том числе содокладчики мониторингового комитета ПАСЕ Мариетта де Пурбе-Лундин.

«Мы призываем: украинскую делегацию Парламентской Ассамблеи убедить своих коллег уважать европейские ценности; парламент Украины рассмотреть серьёзные последствия введения такого закона, отказаться от него во втором чтении; комитет в неотложном порядке связаться с украинской властью, чтобы убедить отстаивать свои договорные обязательства», — сказано в документе.

По мнению депутатов ПАСЕ, этот законопроект в случае принятия во втором чтении увеличит насилие и дискриминацию, относительно гомосексуалистов.

Напомним, закон о запрете пропаганды гомосексуализма был принят в первом чтении 2 октября 2012 года.

Документ предусматривает запрет производства и распространения продукции, которая пропагандирует гомосексуализм, а также предлагается ввести криминальную ответственность за ввоз, производство и распространение произведений содержащих пропаганду гомосексуализма.

Тогда же количеством 35 голосов депутаты разных делегаций ПАСЕ приняли декларацию, в которой осудили украинский законопроект предлагающий ввести криминальную ответственность за пропаганду гомосексуализма детям.

В тоже время украинский парламент под жестким давлением Евросоюза подан законопроект №2342, защищающий гомосексуалистов, позволяющий им беспрепятственно проникать и пропагандировать свое извращение в школах, садиках и т.д., ущемляющий права верующих на защиту от этой скверны себя и своих детей, свободное исповедание своей веры. Рассмотрение закона в первом чтении планируется уже 19 марта 2013. Какие основные опасности этого закона?

П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМОСЕКСУАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ АЗАРОВА ПІД НОМЕРОМ ЗАКОНОПРОЕКТУ 2342

Менше місяця назад, в Україні сталася непересічна подія — Урядом М. Азарова 19 лютого 2013 року було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект, який тепер «без масок».

Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?

По-перше:

Вперше в Україні на законодавчому рівні вводиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього, уряд і парламент, і всіх охочих вже не можна буде спинити від подібних і гірших ініціатив, а також надання додаткових прав представникам сексменшин (до-прикладу: усиновлювати дітей) та повного зеленого світла для гомосексуалістів, лесбіянок та інших видів нетрадиційних форм, що не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

По-друге:

Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме: непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація — то це вже буде дискримінація, будь-якою: прямою, непрямою, намір чи підбурювання!!!
Або якщо Ви захотіли сказати в церкві і не тільки про те, що гомосексуалізм це гріх, то це буде розцінено не тільки намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації і тут ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну, оскільки:

По-третє:

Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо сьогоднішній закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!! (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин, оскільки:

По-четверте:

Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 цивільного процесуального кодексу України, а саме: у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов’язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували, наприклад в проповіді назвали, що це гріх чи збочення, ні, йому достатньо буде надати ауді запис проповіді — і ви вже будете зобов’язані доказувати, що ви не дискримінували гея!!! Після запровадження цієї норми, з часом чекаймо величезну кількість позовів і найперше на священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.
Ось реальний шанс для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!!!

По-п`яте:

Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації. (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Ось вам і принцип закритого рота! Запрошуємо Вас до гомосексуальної країни!!!

Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі, чи люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм, лесбіянство, що це гріх — ласкаво просимо до такої країни після прийняття законопроекту №2342!!!

Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше — розповсюдьте цю статтю, посилання на неї всім людям кому не байдужа доля України, починайте компаній у соц-мережах, пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети — робіть все, що можливо — тільки не мовчіть!

Адвокат, Сергій Гула

Множество граждан и организаций отослало свои протесты против принятия этого законопроекта.  Церковь также не осталась равнодушной к этим инициативам. 15 марта в Киеве проходил Синод УПЦ. На нем, по многочисленным верующих, рассматривался вопрос церковного отношения к правительственному закону № 2342 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно предотвращения и противодействия дискриминации в Украине». Синод постановил:

1. Выразить обеспокоенность по поводу внесения Кабинетом Министров Украины в Верховную Раду Украины проекта Закона «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно предотвращения и противодействия дискриминации в Украине» (№ 2342) от 19 февраля 2013 г.

2. Просить Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира направить обращение к Президенту Украины В. Ф. Януковичу, Премьер-министру Украины Н. Я. Азарову, Председателю Верховной Рады Украины В. В. Рыбаку с просьбой не допустить принятия законопроекта № 2342.

Приглашаем и наших читателей внести свою лепту и отправить свой протест против этого Закона:

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧУ

(вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220)

ПРЕМЬЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ М.Я.АЗАРОВУ

(вул. Грушевського,12/2 , м. Київ, 01008)

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ В.В. РИБАКУ

(вул. Грушевського, 5 , м. Київ, 01008)

НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

(вул. Грушевського, 5 , м. Київ, 01008)

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, батьки, глибоко обурені та стурбовані внесенням на розгляд до Верховної Ради законопроекту №2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», прийняття і введення якого в дію означатиме встановлення диктатури сексуальних збоченців і дискримінації здорової більшості народу України.

Наша думка базується на таких підставах:

1. У п. 8 пояснювальної записки до законопроекту зазначено, що він «не потребує громадського обговорення», хоча даний закон стосується широких верств населення, а згідно Конституції України «джерелом влади є народ України». Тобто автори і лоббісти законопроекту відверто нехтують думкою більшості громадян України, що є правопорушенням.

2. П.1 вищезгаданого законопроекту пропонується викласти п. 2.1 Кодексу про працю у такій редакції:

«Рівність трудових прав громадян України. Україна забезпечує рівність трудових прав усіх громадян незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, сексуальної орієнтації, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять, місця проживання та інших обставин.

Таким чином, збоченцям не мають право відмовити при прийомі на роботу у всі дитячі заклади України (дитячі садочки, школи, лікарні, гуртки та секції). Це являє страшну небезпеку для психічного, фізичного та духовного здоров’я дітей та молоді, адже негативні наслідки контактів сексуальних збоченців (ЛГБТ та ін..) доведені неупередженими вченими, в т. ч. американськими, та статистичними даними, згідно з якими 73% гомосексуалістів мають стосунки з хлопчиками молодше 19 років та більше 33% вчинили злочин проти дітей. Також це призведе до поширення епідемії венеричних хвороб та СНІДу, збільшення кількості самогубств серед молоді, адже гомосексуалісти є основною групою ризику захворюваності на СНІД.

3. Згідно законопроекту 2342,  у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» п. 3,5,6 вводяться поняття «непряма дискримінація», «оголошений намір про дискримінацію» та «пособництво у дискримінації» — будь-яка свідома допомога у прийнятті рішень, діях, бездіяльності, внаслідок яких виникла дискримінація», за які передбачається покарання. Але розмите формулювання цих понять дають змогу вважати дискримінацією будь-які думки, в тому числі висловлені публічно, які не подобаються сексуальним збоченцям. Введення подібного закону у Швеції на практиці привело до ув’язнення християнського проповідника за цитування Біблії про содомський гріх, що є фактичним знищенням свободи слова.

Таким чином, вищезазначені зміни до Закону про дискримінацію суперечать ст..34 (Кожному гарантується  право  на  свободу  думки  і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати  і поширювати інформацію) та ст.. 35 Конституції України, а також  статті 10 Європейської Конвенції з прав людини («Кожна людина має право на свободу виявлення поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, отримувати і поширювати інформацію та ідеї без втручання держави і незалежно від кордонів»).

Зважаючи на вищевикладені аргументи, ВИМАГАЄМО:

1.                  Відхилити законопроект, як такий що грубо порушує права дитини та зневажає традиційні цінності українського народу. Зважаючи на серйозність можливих наслідків: поширення СНІДу, демографічну кризу, втрату національної самобутності й культури, відкликати законопроект з Верховної Ради і не голосувати за нього.

2.                  Проводити широке громадське обговорення подібних законопроектів, включаючи психіатричну та педагогічну експертизу наслідків його можливого впровадження; соціологічні опитування.

3.                   Уважно ознайомитись і проаналізувати наслідки впровадження закону про недискримінацію ЛГБТ та інших збоченців у країнах ЄС, Канаді та США.

4.                  Провести власну незалежну (від міжнародних структур) психіатричну експертизу щодо небезпечності сексуальних збочень (ЛГБТ, педофілії та ін..) для суспільства та дітей та розглянути альтернативні законопроекти по захисту дітей та молоді від цих явищ (законопроект № 8711 щодо заборони пропаганди гомосексуалізму), враховуючи думку суспільства.

5.                  Вимагаємо припинити нав’язування ЕС своїх збочених цінностей.

Дата:

Підпис

6 комментариев на статью «Депутаты Евросоюза настаивают на пропаганде гомосексуализма украинским детям»

Сергий пишет:
20.03.2013 в 14:16

А еще евросоюз пропихает через януковича закон чтобы убрать все рынки и базары в Украине. А зачем сами знаете.

Ответить

Ирина ответил: ()

А можно узнать почему, упустила из виду!

Ответить

татьяна пишет:
24.03.2013 в 23:01

Кому известно — рассматривали это дело в думе или нет?

Ответить

киевлянка пишет:
05.04.2013 в 10:42

Ирине: строится тоталитарное всемирное сверхгосударство. Для этого власти нужно следующее: полностью контролировать денежный поток (сначала вводятся карточки, потом — чипы в тело), а также еду, товары первой необходимости (включая спички, фонарики, лекарства). Пока вы имеете наличку и ожете выбирать между порошковым и домашним молоком у бабушек,вы свободны.

Ответить

Jury Onyxman пишет:
15.04.2013 в 12:16

Если Украина собирается евроинтегрироваться, то нужно пидорасизировать всю страну и не пикать.
Европейские ценности — это пидорасизация всей страны.
Какие письма?
Повернулись к России задом — значит Украина будет пидорасизирована, как и вся Европа.

Ответить

Natasha пишет:
30.09.2013 в 23:43

Nevrno, luchshe s Rosiey, chem s gomami

Ответить

 

Оставьте комментарий