I-й житомирський обласний батьківський форум 26 травня 2012

20.05.2012

Запрошуємо Вас на Перший житомирський обласний батьківський форум, який відбудеться 26 травня 2012 р. у міському палаці культури.

Ми, батьки, занепокоєні, глибокою моральною та духовною кризою суспільства, занепадом інституту сім’ї, падінням моральності, криміналізацією й алкоголізацією молоді, руйнуванням дитячого здоров’я, розвитком конфлікту між поколіннями.

Сьогодні, на нашу думку, життєво важливо сприяти зміцненню і відродженню традиційних сімейних і моральних цінностей. Це завдання повинне стати пріоритетом державної політики всіх рівнів, зусиль педагогів і інших спеціалістів, а також громадських об’єднань.

На Форум з’їдуться представники батьківського руху: педагоги, юристи, психологи, голови громадських організацій і просто батьки, небайдужі до майбутнього своїх дітей і нашої держави.

Організатор форуму — Всеукраїнська громадська організація «Батьківський комітет України».

Партнер: ЖОГО ВМО «Слов‘яни»

За підтримки: Управління культури Житомирської міської ради.

Тематика розділів батьківського форуму:

Батьківський Форум – це унікальна можливість для зустрічі батьків, посадовців та педагогів з метою обговорення спільних дій по ефективній взаємодії з навчальними закладами у сфері духовно-етичного виховання дітей, попередження і подолання негативних тенденцій в суспільстві. Вас чекають цікаві виступи відомих громадських діячів, представників науки, освіти і культури.

Батьківський Форум – це можливість для педагогів відчути підтримку батьків і обговорити з ними спільні проекти. Це можливість озвучити проблеми сучасної школи і намітити шляхи їх вирішення, донести представникам влади актуальні пропозиції батьківської та педагогічної громадськості.

Програма Форуму (26 травня 2012):

Місце проведення:

м. Житомир, вул. 1 Травня, 12/5

міський палац культури

Початок реєстрації о 9:00

Просимо вас повідомити про вашу участь у Форумі

за телефоном: (097) 922 01 99,

або по e-mail: rodkom.zhytomir@ukr.net

Участь у Форумі безкоштовна.

Ми запрошуємо на Форум, всіх хто любить своїх дітей і нашу багатостраждальну Вітчизну з її духовними традиціями, цінностями і культурою; хто відчуває тривогу за майбутнє наших дітей. Запрошуємо небайдужих батьків, які розуміють, що сьогодні не можна просто перекласти відповідальність за виховання своїх дітей на школу або дитячий садочок.

З повагою, організаційний комітет Першого житомирського обласного батьківського форума.

В рубриках: Житомир

 

Оставьте комментарий