Тігіпко набере ще 12 тисяч соцпрацівників, щоб… лякати батьків

24.04.2012

Міністерство соцполітики в цьому році на 12 тисяч збільшить кількість соціальних працівників.
Про це заявив в Черкаській облдержадміністрації віце-прем’єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.
«Ми хочемо змінити підходи до соціальної політики в цілому. Наша система побудована на тому, що ми працюємо з людьми або за наслідками, коли дитина вже осиротіла, або працюємо, коли вже є якась біда. В  цьому році ми вводимо додатково 12 тисяч соціальних працівників, крім тих 4600, що є сьогодні, які будуть займатися проблемами захисту прав дітей», — розповів він.
За словами Тігіпка, при кожній селищній раді з’явиться соціально уповноважений у справах дітей.
«На ньому буде певне навантаження, і його завдання — попередити проблеми, які виникають у дітей. Не допустити до сирітства, оскільки сьогодні 10 тисяч дітей щорічно стають сиротами (7 тисяч з них сироти при живих батьках). Тому що починаються проблеми — когось треба вилікувати від алкоголізму, когось налякати, що заберемо дітей, комусь роботу дати. Ми цього не встигаємо робити», — сказав Тігіпко.
Він також повідомив, що середня заробітна плата у цих соціальних працівників складе 2200 гривень. Відповідні кошти вже закладені в бюджет.
«Це дасть можливість підібрати хороших людей. Є вже експеримент у Миколаївській області, де працюють понад 300 таких працівників. Маємо дуже хороші результати», — підсумував Тігіпко.
Інтерфакс-Україна

21.04.2012 22:32
http://www.expres.ua/news/2012/04/21/64853

2 комментария на статью «Тігіпко набере ще 12 тисяч соцпрацівників, щоб… лякати батьків»

Андрей пишет:
28.04.2012 в 2:34

Пусть бы лучше со школы вели профилактику алкоголизма и всей дряни, которую навязывают детям. А врать о том, что все «хорошо», люди уже поняли что это.

Ответить

Галина пишет:
28.04.2012 в 11:24

Дорогие соотечественники, возмущаться в интернете это конечно хорошо. Но проблема вышла давно за рамки православных храмов. Все, кто неравнодушны, мало расскажут своим знакомым об этой заразе. Нужно напечатать яркие листовки, объявления и плакаты и всем, кто читает сайт или выписывает газету развешивать в своих городах. Мало людей знают об этом. Я спрашивала, очень мало. На митинги тоже не все могут прийти, особенно у кого маленькие дети. Но даже гуляя с ребенком можно развесить объявления. Нужно их создать на сайте для свободного распечатывания, в газете, как приложение (можно отксерить) и в родительские комитеты отправить, а также заказывать у создателей сайта, низкий им поклон за тяжелейший труд. Я думаю неравнодушные найдутся.

Ответить

 

Оставьте комментарий