УПЦ МП проти гей-параду в Києві

29.03.2012 Распечатать запись

Українська Православна Церква Московського Патріархату виступає проти гей-параду, що має відбутися у Києві.

Про це заявив настоятель храму «Всіх Святих воїнів», ієрей В’ячеслав Яковенко під час прес-конференції в УКРІНФОРМі.

«Я хочу звернутися до представників засобів масової інформації, тому що інформація дуже важлива, неоднозначна для декого, а для нас, людей віруючих, вона однозначна. Це неприпустимо в нашому суспільстві», — сказав отець В’ячеслав.

Він зачитав звернення до Київської міської ради, яке підписав єпископ Іона — голова Синодального відділу УПЦ (МП) у справах молоді. «У Києві, за повідомленнями преси, з 16 по 19 травня заплановано певний форум «Київ-Прайд 2012», в рамках якого готується проведення ходи статевих збоченців — гей-параду. Згідно з заявкою оргкомітету форуму, парад відбудеться в Києві 20 травня… Кількість учасників акції — 400-500 чоловік. Ми рішуче протестуємо проти проведення в столиці цього так званого «культурного заходу», — зазначається у документі.

В ньому йдеться про те, що «пропаганда статевих збочень, безсумнівно, завдасть непоправної шкоди психіці як молоді, так і дітей, які можуть бути свідками цієї акції, та викличе масовий протест здорової частини суспільства, яка застосує всі можливі законні засоби і технології для припинення агітації на користь моральних збочень».

Крім того, підкреслюється, що проведення гей-параду не відповідає ст. 68 Конституції України, де зазначається, що «кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей», а також Закону України «Про захист суспільної моралі».

Автор звернення закликає застосувати всю владу для заборони проведення гей-параду та ініціювати прийняття необхідних законодавчих актів, щоб «у майбутньому не виникло і думки про те, що проведення подібних «форумів» стане реальністю».

Валентина Пащенко, КИЇВ. 28 березня 2012 року

В рубриках: Новости

4 комментария на статью «УПЦ МП проти гей-параду в Києві»

евген пишет:
11.04.2012 в 22:57

поддерживаю церковь в их обращении к властям

Ответить

ольга пишет:
14.04.2012 в 1:36

Мы можем собрать подписи против гейпарада. вышлите пож. форму бланка и куда их отсылать?

Ответить

Александр пишет:
17.05.2012 в 10:56

Собирайте…только подумайте. почему геи не собирают подписей против крестных ходоов ваших???Кто из вас терпимее???

Ответить

dionus ответил: ()

Хотя бы потому что практическое участие в них не приводит к распространению СПИДа.

Ответить

 

Оставьте комментарий