У Рівненській обласній раді науковці висловили свій протест проти впровадження ґендерної політики та ювенальної юстиції в Україні

07.03.2012

6 березня 2012 року в Рівненській обласній раді відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання гендерної політики та ювенальної юстиції в контексті євроінтеграційних процесів нашої держави»

Організатором заходу виступила Координаційна рада з питань духовного-морального виховання, що створена при постійній комісії Рівненської обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності (голова Світлана Левицька).

146levyckaУ засіданні круглого столу взяв участь перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, науковці з різних областей України у галузі медицини, психології, педагогіки, юриспруденції, богослов’я, працівники прокуратури, представники громадськості. Відкрив засідання перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, а голова Координаційної ради, доктор наук з психології, професор, проректор Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський, президент Міжнародного Відкритого Університету ім. Марцинковського Олександр Калабський, президент Всеукраїнського союзу ХВЄ Михайло Паночко, Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) вже на початку засідання твердо виступили проти деморалізації українського народу через вказані програми.

Учасники круглого столу були стурбовані питаннями підміни терміну «ґендер». Адже ґендерна політика — це зовсім не захист прав жінок! Старий термін «стать» (лат. sex), який вживали для різниці жінки й чоловіка замінено терміном «гендер», що означає «соціальна стать». Згідно Рекомендацій „Про заходи по боротьбі з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності» №CM / REC (2010) 5 від 31.03.2010р. Комітету Міністрів Ради Європи» держави-члени Ради Європи повинні вживати належні законодавчі та інші заходи, спрямовані на працівників освіти і учнів, для забезпечення того, щоб право на освіту здійснювалося без дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності». Варіанти гендерної ідентичності: чоловік, жінка, гомосексуаліст, лесбіянка, трансексуал. Саме ґендер у його варіантах «чоловік/жінка», а не біологічна стать, мала б стати вихідною індивідуальною ознакою бажаного статевого партнера при визначенні сексуальної орієнтації індивіда. Тобто вже не важливо ким людина нагороджується, але ким вона себе відчуває.

Резолюція «Дискримінація за сексуальною орієнтацію та статевою ознакою»1728 (2010) від 24.09.2010 року містить наступне формулювання: «Парламентська асамблея звертає увагу, що сексуальна орієнтація є глибинною частиною ідентичності кожної людини, яка включає гетеросексуальну, бісексуальну та гомосексуальну орієнтації. Закликає надати право на отримання офіційних документів, що відображають ідентифікацію обраної ними статі без попереднього обов’язкового зобов’язання пройти стерилізацію або іншу медичну процедуру як операцію зі зміни статі або гормональну терапію».

Не меншу стурбованість викликають і рекомендації Ради Європи, згідно якої всі члени Ради Європи повинні відмінити слова мати та батько, яких названо як такими, що дискримінують права інших ґендерів.

Особливу зацікавленість викликали виступи іноземних експертів — доктора медичних наук — Антуана Лісеца з Хорватії та Пола Бродвея з Канади, що підтвердили особливу небезпеку виродження нації в разі підтримки ґендерних, феміністських та гомосексуальних програм. Зокрема, Антуан Лісец озвучив тривожну статистику, згідно якою Україна займає перше місце по скороченню населення в Європі.

Сьогодні не менш актуальною є тема «Впровадження ювенальної юстиції в Україні». Ювенальна юстиція означає прийняття закону про систему правового і судового захисту прав неповнолітніх за допомогою спеціальних судів і організацій, які будуть допомагати судам. Туди зможуть звертатися діти зі скаргами на своїх батьків, педагогів та інших дорослих. Нормальне виховання стане неможливим, тому що за т.зв. правами дитини, сьогодні приховується нова форма диктатури дітей над дорослими. Бажання дитини дістануть пріоритет над обов’язками.

У 2000 році французький уряд під тиском професіоналів забив тривогу, звернувшись до генерального інспектора з соціальних справах з проханням представити доповідь про стан справ в судах у справах неповнолітніх. Доповідь виявивилась абсолютно шокуючою. Немає якісного контролю системи захисту дітей і сім’ї. Прокуратура не може вести спостереження за всіма справами, так як їх занадто багато. Співробітники соціальних служб часто забирали дітей на підставі анонімного телефонного дзвінка донощика, який заявляв, що в тій чи іншій сім’ї діти нібито знаходяться в небезпеці».

Статистика: Франція — 2 000 000 дітей за 50 років, Німеччина за період існування ювенальних технологій забрали ювенальні служби 700 000 дітей.

В Італії було проведено порівняння «дорослої» кримінальної статистики двох категорій дорослих, колишніх малолітніх правопорушників: тих, хто пройшов через «ювенальну систему» і тих , кого вона минула:

— ті, хто отримав м’які «ювенальні» вироки (примусове консультування, громадські роботи, відшкодування шкоди), — в 2,3 рази частіше здійснювали злочинні діяння в дорослому віці;

— ті, хто отримав «ювенальний» випробувальний термін, — в 14 разів частіше здійснювали злочинні діяння, ставши дорослими;

— ті, хто був у юності поміщений в ювенальні виправні заклади, — в 38 разів частіше ставали злочинцями, подорослішавши. «Чим більш серйозним було втручання ювенальної системи, тим більшим був негативний вплив», вказують дослідники.

В Україні до кінця 2012 року планується створення служби пробації (інспекції нагляду), однією із функцій якої повинно бути забезпечення належного патронажу неповнолітніх, що відбувають покарання у спеціальних виховних установах або звільнені з них, сприяння їх соціальній адаптації та реінтеграції. В 2005 році у Франції 65 осіб постало перед судом за педофілію, більшість з яких на момент скоєння злочину перебували під наглядом служби пробації

Приємно, що переважна більшість учасників конференції, що з’їхалися з усієї України розуміє, що за красивими фразами про захист прав жінок, дітей та боротьби з насиллям в сім’ї ховається нова ідеологія знищення жінки-матері, сім’ї, узаконення всіх видів збочень та створення нового бюрократичного апарату ювенальної юстиції.

Віриться, що після такого круглого столу, Рівненська обласна рада не побоїться лоббістів гендеру та ювенальної юстиції і виступить з відповідним зверненням проти ґендерної політики та ювенальної юстиції, як це вже зробила 18 жовтня 2011 року Львівська обласна рада та 31 березня 2011 року Львівська міська рада.

P. S. Нагадуємо в першому читанні прийнято Проект Кримінально-процесуального кодексу, який стає ідеологічною та юридичною основою для введення ювенальної юстиції. В Проекті запроваджується кримінальне провадження на підставі угод, передбачена можливість укладення угоди про примирення між потерпілим та обвинувачуваним. Програми примирення потерпілих і правопорушників є найпоширенішою формою відновного правосуддя, яке є ключовим елементом впровадження ювенальної юстиції. При укладанні таких мирових угод важливою буде участь медіатора. Новостворена служба медіаторів буде наділена великими повноваженнями і тим самим зможе паралізувати всю сучасну судову структуру в державі. Хоча Проект Закону «Про медіацію» ініціатором якого є О. І. Тищенко не був прийнятий парламентом 23 вересня 2011 року, але це не зупинило лобістів ювенальної юстиції, які продовжують відкривати центри відновного правосуддя, шкільні служби порозуміння (медіації) в регіонах України а саме: Дарницький район міста Києва, Полтавська, Вінницька області.

Звернення Львівської обласної ради та Львівської міської ради:

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про Звернення до Президента України,

Верховної Ради України та

Кабінету Міністрів України

Розглянувши звернення громадського об’єднання «Християнська Україна», відповідно до вимог частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань освіти і науки; з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту і з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення руйнування традиційних християнських цінностей в українському суспільстві (звернення додається).

  2. Скерувати Звернення до Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України та ознайомити громадськість шляхом висвітлення у засобах масової інформації.

  3. Звернутись до обласних рад України з пропозицією підтримати ініціативу Львівської обласної ради і прийняти аналогічні звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення руйнування традиційних християнських цінностей в українському суспільстві.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради О. Панькевича.

Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету Міністрів України

Сім’я відіграє важливу роль у житті суспільства, його стабілізації, гармонізації, подоланні соціальних проблем. Саме у родині насамперед формується світогляд людини і система моральних цінностей. Здорова, міцна родина є запорукою процвітання суспільства.

Останні зміни у законодавстві України у сфері боротьби та протидії дискримінації скеровані на заборону тієї ж дискримінації у всіх її проявах, а також з метою наближення національного законодавства до міжнародних, зокрема, європейських стандартів. Відповідне рішення підписав Президент України 22 квітня 2011 року № 494/2011.

Суперечливим у зазначеному документі є визначення основних понять дискримінації, а саме: за гендером/статтю, гендерною ідентичністю та сексуальною орієнтацією.

В Україні гендерна політика подається як рівні права чоловіків і жінок. Старий термін «стать», який вживали для відрізнення жінки і чоловіка, замінено на термін «гендер», що означає соціальна стать. Тобто вже не важливо, як людина народжується (за біологічною ознакою), а важливо, ким вона себе відчуває і, згідно з гендерною теорією, саме соціальна стать є домінуючою в суспільстві. Відповідно до гендерної політики, існує щонайменше 5 статей (гендерів): жіноча, чоловіча, гетеросексуальна, гомосексуальна і транссексуальна. Міжнародні документи ж термін «гендер» тлумачать як законне право на рівність осіб-ЛГБТ, що суперечить чинному законодавству України.

Також занепокоює і намагання узаконити у нашій державі юстицію для неповнолітніх. Порядок денний асоціації «Україна — ЄС» для підготовки та сприяння імплементації Угоди про асоціацію передбачає «розроблення стандартів ювенальної юстиції згідно з відповідними міжнародними стандартами» із подальшим внесенням відповідних змін до чинного законодавства України. 24 травня 2011 року Президент України підписав відповідний Указ № 597/2011 «Про Концепцію розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні». Під виглядом правового і судового захисту прав неповнолітніх у нашій державі намагаються встановити контроль над вихованням українських дітей. Збільшуючи права дітей, обмежується право батьків на виховання власних дітей.

З огляду на це, просимо захистити сім’ю та не допустити до прийняття законів, які суперечать законодавству нашої держави, моральному устрою українського суспільства та скеровані на руйнування традиційних християнських цінностей в українському суспільстві. Тому потрібно виважено і відповідально підійти до впровадження в Україні державотворчих процесів, які сприятимуть захисту рівності прав людини і захисту прав дитини.

З метою опрацювання законопроектів щодо гендерної рівності та кримінальної (ювенальної) юстиції й у зв’язку з необхідністю визначення можливості адаптації цих законопроектів до реальних потреб українського суспільства, наполягаємо на утворенні при Верховній Раді України робочої групи за участю представників органів місцевого самоврядування України, громадських та релігійних організацій.

Якщо збережемо традиційну сім’ю — збережемо Націю!

Один отзыв на статью «У Рівненській обласній раді науковці висловили свій протест проти впровадження ґендерної політики та ювенальної юстиції в Україні»

Юрий Юрин068)114-88-30"Родители Против Наркотиков" пишет:
08.03.2012 в 9:19

Такие круглые столы необх.провести в КАЖДОМ обл. центре !!!Мы уже с Антоном Половенко готовим у себя в Николаеве!!!!

Ответить

 

Оставьте комментарий