Наступление ювенального фашизма продолжается — в Украине собираются ввести ювенальную милицию

16.02.2012 Распечатать запись

Что бы узнать правду из нижеприведенных официальных текстов нужно читать все с точностью наоборот. Если идет речь о преодолении нищеты населения значит нищета будет еще больше, если речь идет о защите ребенка значит наши дети находятся под серьезной угрозой, если идет речь о гендерном равноправии — значит у женщин отберут последнюю возможность родить детей под предлогом реализации их прав на карьеру.

Большинство населения уже с легкостью «переводит» официальные сообщения на язык правды. Единственная проблема что мнение народа полностью игнорируется — несмотря на многочисленные протесты против введения ювенальной юстиции ее полным ходом внедряют. Значит детей Украины ждет та же судьба что и детей «цивилизованных» стран — отнятие от родителей, криминализация по причине безнаказанности, погромы городов, расправы над однокласниками и т.д.

В Україні з’явиться ювенальна міліція для дітей

Міністерство внутрішніх справ має намір створити ювенальну міліцію. Правоохоронці надаватимуть соціально-правову та психологічну допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах або права яких були порушені.

Під час зустрічі уповноваженого президента з прав дитини Юрія Павленка з представниками МВС співробітники міністерства подали затверджену концепцію формування ювенальної міліції, повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до концепції основною метою діяльності такої міліції буде створення системи захисту прав дітей шляхом профілактики правопорушень серед них, організації їхнього розшуку, розкриття злочинів, скоєних дітьми та стосовно них.

Також у компетенції ювенальної міліції буде надання соціально-правової та психологічної допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах або права яких було порушено, виявлення причин і умов, що стають причинами правопорушень з боку дітей, притягнення до відповідальності дорослих, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебрацтво, або які розбещують чи експлуатують дітей.

Кадрову основу ювенальної міліції складуть працівники, які мають вищу юридичну або педагогічну освіту, у штаті районних і міських відділень міліції будуть професійні психологи по роботі з дітьми.

Нагадаємо, Янукович вважає неефективною роботу центральних та місцевих органів влади щодо попередження дитячої злочинності.

Павленко виступає за пом’якшення покарань дітей за здійснення ними злочинів.

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1779949

Підписано меморандум про взаєморозуміння між Представництвом ООН та інститутом Омбудсмана в Україні

13 лютого Координатор Системи ООН в Україні Олів’є Адам та Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова підписали Меморандум про взаєморозуміння між інституцією Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Представництвом ООН в Україні.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль у таких важливих галузях, як імплементація у національне законодавство низки міжнародних договорів; поширення інформації про права уразливих соціальних груп та питань гендерної рівності; створення в Україні національного превентивного механізму запобігання катувань відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань; посилення захисту різних категорій мігрантів, шукачів притулку та біженців, що має особливе значення напередодні Чемпіонату Євро-2012 (подальшим кроком у цьому напрямку стане підписання найближчим часом спеціальної Угоди між українським Омбудсманом та Міжнародною організацією міграції); запобігання поширенню в Україні расизму, ксенофобії, різних форм дискримінації та нетерпимості; координація зусиль з ефективної підготовки та представлення на розгляд Ради ООН з прав людини другої Національної доповіді України в рамках Універсального періодичного огляду.

Укладання зазначеного Меморандуму дозволить поєднати зусилля організацій системи ООН в Україні і українського Омбудсмана у просуванні в країні міжнародних стандартів у галузі прав і свобод людини і підвищення обізнаності українського суспільства у цій сфері. Даний Меморандум матиме важливу роль у сприянні виконання Україною зобов’язань по Цілях розвитку тисячоліття ООН. Йдеться передусім про подолання бідності населення та забезпечення гендерного паритету. За Індексом людського розвитку ООН Україна наразі посідає 76 місце серед 187 країн світу (передостаннє місце серед європейських країн).

Після завершення церемонії підписання Меморандуму відбувся спільний брифінг Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової та Координатора Системи ООН в Україні Олів’є Адама.

<<Ми розвиватимемо спільні ініціативи, що сприятимуть впровадженню найвищих міжнародних стандартів у сфері захисту і дотримання прав людини в Україні, підтримуватимемо підписання країною ключових міжнародних договорів у цій сфері, адаптацію національного законодавства, а також підвищення обізнаності громадян України щодо особистих прав людини і виконання зобов’язань держави у цій сфері>>, — підкреслив Координатор системи ООН О.Адам.

<<У представленій нещодавно Верховній Раді Щорічній доповіді Уповноваженого з прав людини йдеться про наявність системних проблем у цій галузі, які нам спільно доведеться розв’язувати. Підписання цього важливого документу, який діятиме до 31 грудня 2016 року, знаменує добру традицію співпраці Омбудсмана України з Представництвом ООН в Україні>>, — наголосила Ніна Карпачова.

Підписаний документ діятиме до 31 грудня 2016 року
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1778808

Напомним точку зрения православной Церкви на ювенальную юстицию, которую выразил Патриарх  Кирилл.

МОСКВА, 23 янв — РИА Новости, Ольга Липич. Патриарх Московский и всея Руси Кирилл выступил против введения института ювенальной юстиции в России, призвав защищать право ребенка жить в семье и право родителей воспитывать детей в соответствии с собственными мировоззренческими убеждениями.

Ювенальная юстиция — система правосудия, которая включает особый порядок судопроизводства и систему судов для несовершеннолетних. На протяжении последних лет  ведутся непрекращающиеся дискуссии о целесообразности введения этой системы.

Вызывают тревогу все чаще звучащие предложения о внедрении института так называемой ювенальной юстиции. На наш взгляд, в настоящее время отсутствуют необходимые и убедительные мотивы необходимости создания нового правового механизма в этой области. Имеющаяся система норм права предусматривает повышенную защиту прав детей и подростков и дополнительные гарантии при осуществлении правосудия с их участием, — заявил патриарх на XX Международных Рождественских образовательных чтениях в понедельник в московском Гостином дворе.

«В любом случае, за родителями должен быть сохранен исключительный статус законных представителей своих детей. Нужно защищать право ребенка жить и воспитываться в семье, равно как и его безопасность», — подчеркнул патриарх.

Он также считает крайне важным «закрепить в национальном законодательстве приоритетное право родителей воспитывать и давать образование своим детям в соответствии с собственными религиозными и мировоззренческими убеждениями». «Это находится в полном соответствии со всеми принятыми международными актами в сфере образования, в том числе и европейскими», — добавил патриарх.

По его словам, необходимо также «предусматривать соответствующие гарантии осуществления этого права», а именно — «школа должна учитывать это пожелание родителей воспитывать детей в своей религиозной традиции и с уважением относиться к свободе их выбора». В частности, отметил патриарх, недопустимо административно направлять волеизъявление родителей «в ту сторону, которая желательна для директора школы или для отдельных педагогов».

Один отзыв на статью «Наступление ювенального фашизма продолжается — в Украине собираются ввести ювенальную милицию»

Сергей пишет:
06.10.2012 в 19:01

Замечательная и честная книга бывшего английского разведчика Джона Колемана “Комитет 300″ в аудио формате. Про планы этих негодяев и крыс жаждущих поработить, одурачить и уничтожить народы.
http://www.youtube.com/watch?v=cbg8bLU5DkQ

Ответить

 

Оставьте комментарий