Байка про Євроінтеграцію

14.12.2011

biene2Якось у ліс до диких лісових Бджіл прийшла поважна делегація від Євросоюзу.

— Чого ви хочете? — нецивілізовано запитали у представників Євросоюзу невиховані, дикі лісові Бджоли.

— Ми хочемо запропонувати вам вступити до Євросоюзу, — відповіли Бджолам цивілізовані представники Євросоюзу.

— Ха! А навіщо це нам? — здивувалися дикі лісові Бджоли?

— Ну як це — «навіщо»? Відразу видно, що ви — дикі, тупі й нецивілізовані Бджоли! Адже виховані, толерантні і цивілізовані Бджоли ніколи б не стали задавати таких тупих, дурнуватих запитань! Це смішно — не знати, навіщо вступають у Євросоюз! Адже ви хочете бути цивілізованими, європейськими бджолами, чи й надалі хочете залишатися тупими, нецивілізованими лісовими Бджолами?

— То ж поясніть нам, будь ласка, які вигоди ми будемо мати від членства у вашому Євросоюзі? — ввічливо запитала представників Євросоюзу бджолина матка.

— Суцільні вигоди! Наприклад, ми будемо захищати вас, щоб північні ведмеді не крали ваш мед!

— Це цікаво! Власне ми й самі можемо захиститися, ну, а якщо не вийшло захиститися, то хоч би помститися! А що пропонуєте ви?

— Помститися! Відразу видно, що ви — дикі та нецивілізовані! Усі подібні справи слід вирішувати лише через найгуманніший європейський суд! Наприклад якщо до вашого дупла вліз непроханий ведмідь і надер меду, що потрібно робити?

— Закусати до смерті! Ми так завжди робимо!- відповіли лісові бджоли.

— Ні!!! Так не можна!! Це не по-християнськи!!! Відразу видно, що ви — дикі та нетолерантні! Насамперед слід викликати представників Єврокомісії з меду, щоб вони оглянули місце злочину та склали акт про правопорушення. Звісно, послуга ця не з дешевих. Зате все буде по-закону.

— А що далі?

— Далі Акт, складений представниками Єврокомісії з меду, проходить по різних наших інстанціях, де його розглядають представники різних Єврокомітетів на предмет єврозаконності та дотримання законних прав усіх можливих меншин.

— Тобто як це?

— Дуже просто! Можливо, цей Ведмідь, котрий надер у вас меду, є представником сексуальної меншини, для котрої крадіжка меду є своєрідним замінником статевого акту. Тоді його дії будуть класифікуватися не як крадіжка меду, а як задоволення сексуальних потреб представника сексуальної меншини.

— Тобто, його не можливо буде покарати?- здивувалися лісові бджоли.

— Ні, ні в якому разі! Ви що, проти прав меншин? — замахали руками представники Євросоюзу.

— Ну нехай, а що ж далі? Що, коли він не є представником сексуальної меншини?

— Ну, там ми подивимося, можливо він є представником якої-небудь релігійної конфесії, представники котрої мусять споживати лише виключно дикий, натуральний, кошерний мед, а ви їм не дозволяєте це робити добровільно. У такому разі це також не буде вважатися крадіжкою.

— Ну добре, а що далі?

— А далідокументи будуть спрямовані до Антикорупційного Єврокомітету, щоб перевірити, чи не була ця крадіжка організована вами самими, щоб зменшити базу оподткування і не сплачувати податки.

— Які ще податки?- здивувалися Бджоли.

— Звичайні, європейські податки на виробництво меду. Адже ви повинні будете сплачувати податки за кожні 100 грамів виробленого вами меду.

— І куди йтимуть ці податки?

— Звісно куди — на захист вас від Ведмедів та від інших шкідників, а також на компенсацію моральної шкоди тим громадянам Євросоюзу, котрі не можуть споживати мед через алергію на нього, чи через інші причини.

— Це ж як? Хіба ж ми винні, що у когось алергія на мед?- ще більше здивувалися Бджоли.

— Звісно, ви не винні в наявності алергії, але ваше існування, як бджіл, а також існування самого меду завдає неймовірних моральних страждань тим громадянам Євросоюзу, хто не може вживати мед через алергію на нього. Через їхню нездатність їсти мед у них розвивається низька самооцінка, комплекс неповноцінності, дехто схильний до самостигматування та навіть до самогубства!

— Гм… Який жаль!.. — сказали Бджоли.- І які приблизно суми компенсації цих моральних страждань можуть бути?

— Різні. Від одного мільйона Євро до кількох сотень мільйонів Євро, в залежності від важкості випадку.

hornisse— А звідки нам взяти ці мільйони євро, щоб компенсувати моральну шкоду?

— Знаєте що, шановні дикі нецивілізовані Бджоли, це не наші проблеми. Не хочете сплачувати податки на мед — припиніть його виробляти, та й усе. А інакше прийдуть єврокомісари з меду, опишуть ваше майно, продадуть з аукціону — і таким чином компенсацію у будь-якому випадку виплатять. Якщо ж не буде вистачати коштів, ви будете спрямовані на примусові роботи. І якщо ви не встигнете до смерті відпрацювати борг, то його за вас будуть відпрацьовувати ваші діти, внуки, правнуки, тощо.

— Мабуть, ми не хочемо вступати до Євросоюзу, — сказали Бджоли. — Хай вже краще раз на рік приходить Ведмідь.

http://www.dikoe-pole.com/mail/bajka-pro-yevrointegraciyu/

4 комментария на статью «Байка про Євроінтеграцію»

Виктор пишет:
14.12.2011 в 9:51

Замечательная байка!
Похоже, что мы уже начинаем перходить в ту плоскость бытия, когда только легедны, народные былины, сказки да песни будут отражать рельные исторические события, которые происходили в общетсве :)

Ответить

евгений пишет:
19.12.2011 в 23:57

реальное отражение правды!

Ответить

Liz пишет:
20.12.2011 в 17:36

Хочу навсегда остаться «дикой нецивилизованной бджолой»:)))).

Бывала я в «цивилизованной и культурной» Европе.
Под маской цивилизованности — почти полное отсутвие свободы. Мне говорили, что во Франции никто не может покрасить свой дом в любимый цвет, если это не будет одобрено каким-то там комитетом. Нельзя выращивать растения из собственных семян… и вообще нельзя много того, что для нас само собой разумеется. У нас с одной стороны бардак, но зато несравненно больше личной свободы. А европейцы уже давно похожи на киборгов, их интеллект изрядно подкосила булонская тестовая система обучения, по сравнению с нашими людьми их можно назвать просто глупыми и малообразованными. Разумеется, одареннные личности есть в каждой стране, но в своей общей массе европейцам далеко до нас. Пусть они у нас учатся и перенимают опыт, и мы еще подумаем, «интегрировать» ли их в наше сообщество:)

Ответить

Lossard пишет:
21.12.2011 в 13:46

Да уж, все в тему!

Ответить

 

Оставьте комментарий