Відкритий лист «Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні»

14.09.2011

Відкритий лист щодо недопущення підписання Проекту Указу Президента України «Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні» та пропаганди гомосексуалізму в Україні на державному рівні

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості на сайті Міністерства юстиції для громадського обговорення до 18 вересня 2011 року був виставлений Проект Указу Президента України „Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні» (http://www.minjust.gov.ua/0/36397) розроблений Міністерством юстиції на виконання пункту 42 Національного плану з виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, затвердженого Указом Президента України від 22 квітня 2011 року №494.

Цим листом хочемо висловити свою громадянську позицію та велику стурбованість щодо вказаного Проекту Указу Президента та випливаючих з нього обов’язків щодо розроблення антидискримінаційного законодавства. Адже воно в першу чергу спрямоване на захист пропаганди гомосексуалізму та розроблення «гомофобних» законів в Україні згідно європейського зразка. Цілком очевидно, що цей Проект Указу Президента для досягнення своїх інтересів розробила Рада ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів, трансгендерних осіб) при Міністерстві юстиції, що була створена ще в лютому 2011 року.

Проаналізувавши Проект Указу Президента України „Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні» і, вивчивши всі протоколи засідань новоствореної ЛГБТ-Коаліції та їхній проект „Антидискримінаційна дія — на шляху до змін: розробки, популяризація, промоція», доводимо до Вашого відома, що в Проекті Указу Президента повністю повторені всі пропозиції ЛГБТ-Коаліції.

Після прочитання Стратегії боротьби з дискримінацією, що додається в Проекті Указу Президента, ще раз звертаємо вашу увагу, що цей Проект направлений на:

1.Державний захист та пропаганду гомосексуалізму в Україні.

Цитата із Стратегії Указу: «Державна політика у протидії проявам дискримінації за ознакою… статі». Тут йде мова про визначення статі (гендеру), як воно подається у європейському законодавстві. А згідно гендерної політики існує не дві, але щонайменше п’ять статей-гендерів (гомосексуальний, жіночий, чоловічий, гетеросексуальний, транссексуальний). Йдеться про узаконення одностатевих шлюбів та усиновлення гомосексуалістами дітей.

Приклад із Іспанії: Після введення антидискримінаційних законів, у 2010 році суддя Ф. Каламіта, батько семи дітей, відкладав справу про усиновлення дитини двома лесбіянками. За це його звільнили з роботи і наклали штраф у розмірі 104 000 євро.

2. Пропаганду гомосексуалізму в українських дитячих садках, школах, університетах.

Цитата із Стратегії Указу: «Проведення…інформаційно-освітньої та попереджувальної роботи щодо профілактики проявів дискримінації та нетерпимості у суспільстві, зокрема серед дітей, учнівської і студентської молоді та їх батьків». «Провадження науково-дослідницької діяльності у сфері боротьби та протидії дискримінації.»

Приклад із США: В липні 2011 року в США, Каліфорнії був прийнятий закон, згідно якого в школах буде викладатися предмет про вклад геїв і лесбіянок в розвиток США. Спочатку були прийняті закони, коли про свої досягнення повинні були розказувати різні національні меншини, зараз до них прирівняли і гомосексуалістів. Губернатор Каліфорнії заявив, що цей законопроект забороняє дискримінацію в сфері освіти.

3. Введення законів про «Гомофобію», тобто переслідування всіх тих, хто не згідний з політикою гомосексуалізації нації.

Цитата із Стратегії Указу «..невідворотної юридичної відповідальності за правопорушення, вчинені на грунті нетерпимості». «Інформувати населення України про ситуацію у державі, що склалася в цій сфері».

Приклад: у Швеції священика посадили до в’язниці за те, що він цитував Біблію, де говориться про гріх гомосексуалізму.

4. Державний захист гендерної політики соціальної статі.

Із цитат Стратегії Указу: Визнання людини найвищою соціальною цінністю та заборону дискримінації за соціальним походженням. Тут також йде мова про соціальну стать-гендер.

Приклад з Америки: В лютому 2011 року в Америці в офіційних документах вже відмінили гендерно-дискримінаційні слова мати і батько, замість яких ввели поняття батько 1 і батько 2. Приклад з Європи: Вже сьогодні згідно рішення № 12267 Ради Європи (Комітету рівності прав жінок і чоловіків), на національному рівні необхідно відмовитися від вживання слів «мама» і «тато» та замінити їх безликим словосполученням «один із батьків.»

5. Впровадження стандартів ювенальної юстиції в Україні (верховенства права дітей над правом батьків та вчителів) через забезпечення імплементації міжнародних принципів та норм міжнародного права щодо боротьби та протидії дискримінації у національне законодавство („Порядком денним асоціації Україна-ЄС для підготовки та сприяння імплементації Угоди про асоціацію»).

Звертаємо вашу увагу, що позиція 22-х організацій Ради „ЛГБТ» не є позицією народу України. Навпаки, їх скриті методи можна сміло назвати дискримінацією цілого українського суспільства. Пам’ятайте, що лише традиційна українська сім’я та традиційні моральні цінності є основою збереження української держави.

Ці антидискримінаційні закони по своїй суті не є законами, але ідеологічним інструментом, що хоче регулювати найбільш особисту сферу кожної людини, ту область, яка століттями в Україні та Європі була формована традиційними принципами та етичними нормами. Антидискримінаційна політика штучної рівності забороняє людині жити згідно власних переконань та цінностей, хоче підпорядкувати собі навіть людську совість. Підстав для введення цього «надзаконодавства» немає. Адже Україна нікого не дискримінує і має достатньо законів, що захищають права людини. Насамперед це — Конституція України, Закон «Про свободу совісті та релігійні організації» та інші.

Сьогодні під прикриттям прагнень вступу до Європи в Україні докладаються інтенсивні зусилля для того, щоб увести різні збочення в усі сфери суспільства, що є прямою атакою на сім’ю для її знищення, а тим самим і держави. Частиною цієї насильницької кампанії є зміна законодавства («прийняття антидискримінаційних законів»). Через узаконення антицінностей і антиморалі настане тотальна деградація суспільства і розпад сім’ї. Тому всі здорові сили повинні встати на захист нашої країни.

Цей проект можна сміливо назвати проектом морального геноциду української нації. Президент Чехії, Вацлав Клаус, який у 2008 році наложив вето на ці ж антидискримінаційні закони у Чехії, назвав їх «не просто поганими, але небезпечними». Сенат Чехії написав про ці закони так: «Сенат Чехії просить владу, щоб більше не давала згоди на прийняття подальших антидискримінаційних законів на рівні Євросоюзу». Через узаконення антицінностей і антиморалі настане тотальна деградація суспільства і розпад сім’ї. Тому всі здорові сили повинні встати на захист нашої держави.

Звернення розміщене у скороченому варіанті. Повний текст звернення 08.09.2011 надісланий:

Міністру юстиції Лавриновичу О.В.

Президенту України Януковичу В.Ф.

Прем’єр-Міністру України Азарову М. Я.

Головам депутатських фракцій Верховної Ради України

Депутатам Верховної Ради України

Національній комісії з питань захисту моралі

Головам Обласних рад України

Головам Обласних державних адміністрацій України

В рубриках: Гендерный абсурд

3 комментария на статью «Відкритий лист «Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні»»

Читач пишет:
14.09.2011 в 12:59

так а від кого це звернення? хто його підписав?

Ответить

Timon пишет:
15.09.2011 в 16:41

«Про стратегію боротьби з дискримінацією в Україні» — категорически против !!! ЛГБТ не должны влазить в семейные отношения, институт семьи не должен быть ущербным — закон природы не отменяют!

Ответить

Саша пишет:
19.03.2012 в 15:42

Дайте ссылку на сам текст Проекта!!!

Ответить

 

Оставьте комментарий