Підтримка діяльності Національної комісії по моралі

22.04.2011 Распечатать запись

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
п. ЛИТВИНУ В.М.

Вельмишановний Володимире Михайловичу!
Не втручаючись в політичні та адміністративні функції держави, вважаю можливим, як архіпастир, давати оцінку різноманітним явищам в житті народу з точки зору моралі та духовності. Виходячи з цього, хотілось би зазначити наступне:

1. Національна комісія, відповідно до Меморандуму про співпрацю із Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій від 16.12.2008 № 01-ОМ, у міру своїх сил та повноважень створювала певні можливості для забезпечення моральності суспільства, для попередження пропаганди культу насильства, жорстокості й порнографії, міжнаціональної ворожнечі, неповаги до релігійних святинь, здійснювала заходи, спрямовані на захист суспільства від розповсюдження інформаційної продукції, що негативно впливає на суспільну мораль, тощо.

2. У наш час, коли порушуються споконвічні моральні та духовні засади суспільства, відбувається послаблення значення інституту сім’ї, нівелюються моральні та загальнолюдські цінності, у медіа-просторі активно пропагуються шкідливі звички, жорстокість та насильство, відбувається тотальна руйнація морального здоров’я нації, Національна комісія намагається запобігти укоріненню усіх цих явищ в українському суспільстві.

Висловлюю підтримку діяльності Національної комісії та вважаю, що заходи, які вона здійснює, спрямовані на збереження морального, інтелектуального та фізичного здоров’я людини, культури спілкування та взаємоповаги у людських відносинах, на захист конституційного права жити в державі, у якій норми моралі, повага до честі та гідності, прав і свобод людини є потрібними та актуальними.

З повагою та побажанням Божого благословення

архієпископ Львівський і Галицький

В рубриках: Новости

 

Оставьте комментарий