Молодіжний рух проти гомосексуалізму

18.03.2011

Вже другий тиждень у Львові триває за ініціативи «Руху Чистих Сердець» молодіжний рух «Твій лист врятує Україну». Учасники руху інформують громадськість про впровадження в Україні гомосексуалізму, сексуального виховання в школах, ювенальної юстиції та інших «стандартів» Європейського Союзу і їх наслідки для одиниць та суспільства в цілому. Вони збирають петиції протесту, які мають бути надіслані Президентові та Прем’єру-міністру України. Тисячі львів’ян, яким не є байдужа доля їх дітей та Батьківщини, відгукнулися на цю болючу проблему України.

Про те, що відбулося тими днями у Львові свідчать самі учасники акції:

«Мене звати Павло. Я є активіст «Руху Чистих Сердець». Назва нашої акції є «Твій лист врятує Україну». Її мета є боротьба проти гомосексуалізму. «Рух Чистих Сердець» організували свідомі в цій проблемі, студенти Львова. Нас зібралась невеличка групка і ми вирішили піти до студентів і проінформувати їх про те, що «суне» до нашої держави з ЄС. За тиждень нашої праці, і заохочування студентів взяти в цій акції участь та відіслати листа Президенту або Прем’єр-міністру України, багато чого я наслухався під мурами 2-ох університетів.

Більшість хлопців на початку нашої розмови просто вульгарно обзивали цих хворих людей, а дівчата сміялися з почутої інформації, але коли почали розуміти суть і наслідки цієї проблеми, то тоді вже ставали більш серйозними. Багато студентів нас підтримували і написали В.Ф. Януковичу і М.Я. Азарову листи, про те, що вони проти реєстрації ради ЛГБТ. А також до нашого студентського руху приєдналося ще кілька волонтерів з тих університетів в яких відбувалися наші акції, і вони є дуже активними. Ми будемо боротися до того часу поки наша Україна не стане вільною від цього збочення».

«Я є членом «Руху Чистих Сердець» і веду боротьбу за чистоту стосунків. Я бачу що діється зараз в ЄС, США та в інших країнах, які прийняли збочені закони, що пропагують гомосексуалізм та інші збочення. Ці країни вже покрила хвиля неморальності, злочинності та зросло число хворих на СНІД. Сьогодні вже стає в моді бути нетрадиційним, люди протиставились Божим законам та загальним моральним принципам. Я свідомий того, що згідно Божого Слова, за відкинення Бога йде неминуча кара. Тому я не хочу, щоб ця кара впала на Україну, адже це стосуватиметься мене, моїх дітей та внуків.

Єдиний спосіб боротися з хабарними мільйонами євро, завдяки яким просуваються збочені закони — це масовий протест всіх українців. Для цього ми ініціювали збір підписів та відсилання листів нашій владі. Якщо кожен, хто не є згідний з впровадженням гендерних законів та ювенальної юстиції (Кримінальний кодекс для неповнолітніх), надішле листа Президенту та Уряду, то я впевнений, що це стане вагомою причиною для відмови представникам ЄС у впровадження цих законів в Україні. Президент та Уряд посилатимуться на волю народу. Ми віримо, що вони чекають на нашу підтримку, і що не підтримають збоченців, але прислухаються до голосу українського народу, який глибоко оцінює здорову інституцію сім’ї. Гасло:

«Здорова сім’я — здорова нація!» — підтверджена століттями. Отож, якщо гроші ЄС стануть важливішими для наших урядовців, ніж доля нашого народу, тоді ми будемо змушені вийти на вулиці з масовими протестами. Ми боротимемося до повної перемоги! Нас 45 мільйонів, а їх горстка збоченців».
(Юрій 27 років)

15 комментариев на статью «Молодіжний рух проти гомосексуалізму»

Марія пишет:
18.03.2011 в 16:49

Молодці! Нехай Господь вас благословить!

Ответить

юлия пишет:
19.03.2011 в 20:48

Немного не с той стороны они заходят, не надо бы «Проти гомосексуализму», а — «Проти гендерної політикі», некоторые на ЗУ их воспринимают как гомофобов, ЛГТБ опять же будет иметь повод позавывать о своей тяжкой доле. Но вообще хорошо, что что-то делается в принципе. Надо как-то подчеркивать, что в основе мотивации — не нелюбовь к геям, а желание предотвратить такие трагедии как в Полтавской области, растление детей итп.

Ответить

Ð�нжелика пишет:
28.03.2011 в 13:24

слово «ПРОТИ» взагалі не треба. Лозунг повинен мати слово «ЗА». Наприклад: не «проти війни», а «за мир». Приєднуюсь в любому випадку!

Ответить

Ольга пишет:
28.03.2011 в 13:42

Плохо что статья написано только на украинском языке. Хотелось бы прочитать её на русском языке.

Ответить

павел пишет:
28.03.2011 в 20:35

ЄСЛИ ХОТЕЛЬСЬ БЫ ПРОЧИТАЛ, И НА УКРАИНСКОМ.

Ответить

Оленка пишет:
31.03.2011 в 15:57

Чи можна ще якось долучитись до цієї акції, підписати цього листа? Чи я вже запізнилась?

Ответить

Александр пишет:
01.04.2011 в 17:31

Треба максимально об’єднати усю західноукраїнську молодь. Є усі шанси — Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк. Крім того розробити загальну програму з проведення заходів разом з організацією «Любов проти гомосексуалізму». Рух чистих сердець на Західній Україні. Любов проти гомосексуалізму на Східній Україні. Адже є прислів’я «Один в полі не воїн».

Ответить

Юля пишет:
09.05.2011 в 21:57

Якось дуже не толерантно це все звучить!Яка кому різниця хто з ким спить?Тим більше в Европі всі хочемо жити,а таких дикунів туди не пустять,так і будемо з москалями сидіти і на геїв гнати!

Ответить

Юле посвящается! ответил: ()

Юля, радуйтесь хоть кто-то не толерантно выражается, а то с вашей толерантностью скоро на вас залезут и будут вам говорить » А яка вам ризниця хто з ким спить!».
А в Европе жить — спасибо! Едте и живите там сколько хотите — а нам эти вымирающие культуры ни к чему. Лучше быть «дикунами» со своей культурой, чем чем европейскими цивилизованными деградантами.
На самом деле в Европе есть много нормальных людей как и везде, но им и слова не дают пикнуть все эти гомомасоны. например, в Ирландии проголосовали все против узаконивания однополых «браков» — а народ полностью проигнорировали и узаконили. И так во всем. Так что » Пролетарии всех стран объединяйтесь!». Здоровых сил общества все-таки больше чем таких которые как Юля и с геями готова брататься лишь бы против москалей.
Сергей.

Ответить

Юля ответил: ()

Отвечаю на языке уважаемого Сергея- вымерает как раз ваш величайший пролетарий,и уровень жизни у вас в Россие ниже чем в деградирующей Европе!И это вы людям в постель лезите,а не я!Вам лично не все равно кто там с кем!Вас никто не приглашает и так!

Ответить

dionus ответил: ()

У Вас какие-то странные представления. Люди высокой культуры никогда без спросу не лезли в чужую постель. И вместе с тем и не допускали, чтобы кто-то рекламировал и афишировал свои постельные пристрастия. Чтобы никто не совращал других на путь греховной жизни.
А люди низкого уровня культуры — неразборчивы ни в том что есть, ни с кем спать, ни куда стремиться. И уровень благосостояния тут не играет роли. Если свинью нарядить в дорогой фрак и подсунуть ей золотое корыто — она не перестанет быть свиньей. А высококультурный человек может вообще не иметь никакого состояния, жить под деревом и при этом быть по уровню развития выше всех жителей округи.

Ответить

Tamila ответил: ()

При условии, что у нищего под деревом нет ПГМ, как у организаторов этого мероприятия и их союзников и последоватилей. А если же у него ПГМ, то он просто слез с дерева чтобы справить нужду или поднять огрызки оставленные либералами из ЕС.

Ответить

Liz пишет:
12.05.2011 в 12:46

На Европу равняться нечего — я там жила и утверждаю — благополучие там только мнимое. Весь Запад действительно «загнивает» — это проявляется во всем — начиная с межчеловеческих и семейных отношений, заканчивая уровнем духовности и интеллекта среднестатистического европейца. Наш славянский дух — уникальное явление, и мы должны хранить его, как редкий дар. И не позволять превращать нашу священную землю в подобие «европейской столицы» — «города порока и разврата» — Амстердама. Там «законами» поощряется все проявления духовного и физического растления человека — официально разрешена наркомания, проституция, содомия, все это открыто пропагандируется и возносится в культ, при этом государство на официальной продаже наркотиков и содержании публичных домов загребает миллионы. При этом европейские улицы создают обманчивое впечатление высокой культуры и ухоженности — но культивируют здесь только чистоту газонов и улиц, а не человеческих душ…

Ответить

Юля пишет:
13.05.2011 в 23:20

Я там теж була і дуже лишилась задоволена!А що там в кожного в душі це нам зрозуміти не дано!Тому не варто на цьому спекулювати!А садомія,якщо ви не знаете,це коли жінка під час сексу зверху!Може ще і оральний секс заборонемо!Який розврат та падіння моралі!Жах!

Ответить

юлия ответил: ()

Юля, сОдомія це щось інакше — можна перевірити у доступних джерелах. Ще років 30 тому дівчата не прагнули виявляти своєї досвідченості у ліжкових справах, і, як на мене, це було краще.

Ответить

 

Оставьте комментарий