Просімейні громадські організації об’єдналися в підтримку НЕК

13.12.2010

Прес-анонс

Громадські організації (Батьківський комітет України, Братство cв. благовірного князя Олександра Невського, Батьківська держава) у вівторок, 14 грудня, о 12-00, біля Адміністрації Президента (Банкова, 11) проведуть мітинг на підтримку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі НЕК.

13.12.2010 Мета — вимагати відкликати Указ Президента в частині, яка стосується НЕК, щоб не допустити ліквідації Комісії та розмивання визначених законом її функцій шляхом передачі цих функцій до несамостійного структурного підрозділу.

Довідка: НЕК давала довідки для судів, прокуратури тощо про наявність порнографічного контенту, у відповідності до норм закону про кримінальну відповідальність за поширення порнографії.

Після ліквідації єдиного експертного органу в Україні, який надавав експертну оцінку на наявність порнографічних матеріалів, можливі юридичні колізії та позаправове переслідування громадян.

Крім того, саме за допомогою НЕК просімейна громадскість зможе протистояти просуванню з Заходу в Україну нової сексуальної теорії та фіксації в законодавстві т. з. «права» людини народитися безстатевим, «права» дитини на вибір одного из 5-ти статей, передбачених у нормах, які будуть нав’язуватися і в Україні, реклами одностатевих відносин тощо.

Указом Президента від 09.12.10 № 1085/2010 передбачається «вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі» (підпункт 7 пункту 7 Указу).

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка  yura_shpirniy@ukr.net

4 комментария на статью «Просімейні громадські організації об’єдналися в підтримку НЕК»

kramola пишет:
14.12.2010 в 14:31

Молодец «наш» православный президент! :)
Столько уже «полезного» успел сделать для нас грешных… И налоговый кодекс с обязательным номером каждому на лоб обеспечил, и про малый бизнес не забыл, и ЮЮ поддерживает, и пенсии увеличивает (тому що послидовный!).., да что там говорить — ЛУЧШИЙ!
А главное ни у кого даже тани сомнений не возникает, что он таки борется с антихристианским глобализмом. Бог ему (и всем нам) судья, только глупо надеяться на якобы «наши» власти.

Ответить

киевлянка пишет:
15.12.2010 в 1:45

Давайте не будем тешить себя иллюзиями, президент — не царь, не помазанник. Украина — искуственно созданное большевиками государство, сейчас оно все в долгах МВФ, а потому, извините, кто платит, тот и музычку заказывает. То, что нам эта музычка не нравится, МВФ не колышет. А наша задача — выжить, остаться верными Христу и детей наших для Царствия Божия сохранить. :)

Ответить

Елена пишет:
15.12.2010 в 16:37

И еще не нужно забывать, что на войне — как на войне — есть много предателей, в том числе, в ближайшем окружении Президента. Массоны верны своей клятве уничтожить Православие, а их в правящих кругах подавляющее большинство.

Ответить

катя пишет:
16.12.2010 в 12:33

Давайте просить Всесильного Господа, чтоб помиловал нас грешных, помиловал Русь Святую и дал нам поддержку в лице Православного Царя.

Ответить

 

Оставьте комментарий