14 жовтня у Львові відбулась маніфестація проти гендер-гей диктатури

18.10.2010

lvivВ Україні проходять акції протесту проти впровадження ювенальної юстиції та гендерної політіки.

В четвер 14.10.2010 року, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, біля Ратуші у Львові відбулася маніфестація за захист демократії в Україні від гендер-гей диктатури.

Близько 500 християн прийшло на Площу Ринок, щоб продемонструвати свою чітку позицію заперечення відносно гендер-гей політики і ювенальної юстиції. До цієї акції протесту приєдналися представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на захист молоді, сім’ї та суспільства від аморальності, наркотиків, алкоголю, збоченоcтей, а насамперед від втрати загальнолюдських і християнських цінностей.

У своїх промовах усі учасникі наголошували на суть і небезпеку гендер-гей політики, на те, що насправді приховується за терміном „гендер”, які жахливі плоди — враховуючи самогубство матерів на Полтавщині, яким забрали дітей — несе система ювенальної юстиції. Було сказано, що вже більше 17 000 львів’ян підписало петицію проти гомосексуалізму. Вказувалось також на те, що мас-медіа правдиво не інформують про небезпеки гендер-гей політики.

lviv01

Після промов учасники маніфестації зі співом релігійних пісень 7 разів обходили Міську Раду.

Подібні маніфестації проти гендер-гей диктатури відбулися того ж самого дня в Дрогобичі і Бродах, також за участю великої кількості учасників.

За інформацією громадської організації: Комітет зі збереження християнської спадщини „Покрови Богородиці”.

В рубриках: Львов, Новости

2 комментария на статью «14 жовтня у Львові відбулась маніфестація проти гендер-гей диктатури»

Марія пишет:
19.10.2010 в 9:54

Нехай благословить всемогутній Бог — Ісус Христос усіх людей, яким не байдужі справи Божі, доля рідної держави, доля власних дітей!!!

Ответить

Алексей пишет:
12.03.2011 в 11:18

Нельзя допускать возможность этому анти-народному государству творить такое безобразие в адрес Нас и Наших детей. Единство и дружность Славянских народов, есть способ приодоления всех бед и трудностей сложившихся в Нашей стране

Ответить

 

Оставьте комментарий