Союз православних батьків Львівщини проти введення системи Ювенальної юстиції

24.05.2010

21 травня у приміщенні Львівської єпархії відбувся Круглий стіл з питань визначення позицій щодо впровадження в Україні системи ювенальною юстиції.

Всі учасники Круглого столу різко засудили спроби деяких політиків та державних діячів ввести в Україні систему ювенальної юстиції. Ювенальну юстицію визнано як спробу звузити права батьків за рахунок розширення прав дитини. Дитина з різних причин може бути балуваною, розбещеною, може сісти батькам на голову, але це не означає, що такий стан речей слід вводити в стан закону. Систему ювенальної юстиції слід заперечувати не тільки з точки зору церковної, але і з моральних позицій, а також як антиконституційну.

Нажаль склалася ситуація така, що багато людей не знають, а якщо знають, не усвідомлюють всієї небезпеки введення системи ювенальної юстиції. Ювенальна юстиція — це, з одного боку, гуманізація кримінального кодексу, а з другого боку — підрив традиційних засад і самих основ сім’ї.

В країні існують напрацьовані системи роботи з неблагополучними сім’ями, підлітковою злочинністю тощо. Можливо, вони потребують якихось змін. Це справа фахівців. Але вони цілком працездатні і спроможні виконати задачі, які пробує перейняти на себе ювенальна юстиція.

Було визначено необхідні заходи і форми роботи протидії введенню системи ювенальної юстиції, зокрема координація своїх дій з іншими батьківськими організаціями України, інформування громадськості єпархії та Львівської області про злочинну суть ювенальної юстиції всіма можливими засобами — через газети, листівки, плакати, листи тощо. Спробувати ініціювати круглий стіл або нараду з представниками інших релігійних конфесій, враховуючи той факт, що традиційні конфесії — іслам, іудаїзм, однозначно не підтримають ювенальної юстиції.

В роботі Круглого столу прийняли участь архієпископ Львівський і Галицький Августин, протоієрей Іоанн Сіньчук, голова правління Союзу православних батьків Львівщини Віктор Зуєв, голова правління православного братства св. апп. Петра і Павла Володимир Чуйний, представник відділу Львівської міської ради Юрій Харук, представник Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Сергій Плекан, член православного медцентру в ім’я ікони Божої Матері «Спаси і сохрани», психолог Віра Веденяпина, пономар, юрист Вадим Коліхов.

Учасники Круглого столу за підсумками роботи склали спільне комюніке.

Союз православних батьків Львівщини, е-mail: vazgal@rambler.ru

В рубриках: Львов

2 комментария на статью «Союз православних батьків Львівщини проти введення системи Ювенальної юстиції»

татьяна пишет:
30.05.2010 в 6:43

Спаси и подкрепи вас Господи, всех неравнодушных, активных, обезпокоенных, здравомыслящих!!! Помощи Пресвятой Богородицы, Она нам всем Мать, болезнующая о чадех своих. Да подкрепит нас всех благий Бог!!!

Ответить

Роман пишет:
01.04.2011 в 19:46

Ювенальна юстиція це гестапо Януковича проти сімї та дитини якщо це не припинити ми будемо народжувати діткй як зомбі для держави і в цьому буде винна влада

Ответить

 

Оставьте комментарий