Відповідь від МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАІНИ

09.09.2009

Міністерство культури і туризму України, в межах компетенції, розглянуло звернення учасників І Міжнародної науково-практичної конференції «Традиційна сім’я: неогодашена війна на знищення» та повідомляє.

Питання порушені у зверненні є надзвичайно актуальними і постійно знаходяться у центрі уваги Міністерства культури і туризму України та місцевих органів культури.

Проте головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей, молоді є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Зазначений у зверненні проект Закону «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» був розроблений саме Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту на виконання Указу Президента України від 11.07.2005 р. № 1086 «Лро першочергові заходи щодо захисту прав дітей».

Враховуючи важливість порушених питань вважаємо за доцільне Звернутися із зазначеними у зверненні пропозиціями до Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту.

У свою чергу Міністерство культури і туризму України готове взяти участь в опрацюванні нормативних актів, спрямованих на захист психічного, інтелектуального і морального здоров’я дітей та підлітків, що має велике значення для духовного розвитку суспільства.

Начальник управління стратегічного планування соціокультурного розвидку та регіональної політики у сфері культури Н.В.Жмака

 

Оставьте комментарий